Gyrokinesis.Zobacz jak niewiele Ci potrzeba, by być fit!


Gyrokinesis. Zobacz jak niewiele Ci potrzeba,by być fit!

Joga, pilates, taniec oraz sztuka tai-chi w jednym jako nowy trend w fitnessie? Brzmi nieźle, ale czy jest to tak naprawdę możliwe? Wiecie już o czym mowa?

Mianowicie mowa o gyrokinesis-formie fitnessu, która przybyła do Polski w 2013 roku, a jej prekursorem był Węgier  Juliu Horvath.

Każdemu z nas nazwa Fitness kojarzy się z intensywnymi ćwiczeniami i czasem, który trzeba poświęcić w celu uzyskania smukłej sylwetki. A tu uwaga-gyrokinesis stawia oczywiście na codzienne intensywne ćwiczenia ale przy ograniczeniu czasu wysiłku tylko do 15 minut dziennie!

Pod nadzorem trenera, osoby ćwiczące poruszają się w odpowiednim rytmie, w sposób płynny i harmonijny, wdrażając przy tym odpowiedni poziom oddychania.Wykonując przy tym skręty i skłony powodują, że ciało człowieka jest bardziej zrelaksowane i staje się bardziej jędrne.Dodać również należy, że metoda ta poprawia sprawność kręgosłupa, poprawia metabolizm i pozwala na odnalezienie w sobie wewnętrznego spokoju.

Ta forma fitnessu przeznaczona jest dla wszystkich osób w każdym wieku i niezależnie od płci. Wymogiem jest tylko posiadanie stroju sportowego i posiadanie maty, piłki, bądź krzesła. Czyż nie jest to banalnie proste? Może warto spróbować i przekonać się samemu.Joanna Śmigielska-Bernaś
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz