W co ubrać się na Sylwestra? Podpowiadamy-MojeCaffe.pl


Jak każda kobieta stoisz przed dylematem co na siebie włożyć? Mimo tego, że Twoja szafa jest przepełniona ubraniami, to sylwestrowa kreacja musi być wyjątkowa. I to jest oczywiste.

Już tylko kilka dni dzieli nas od Sylwestra-na ten wieczór czekamy cały rok! Każda z nas chcę wypaść jak najlepiej w wyszukanym przez siebie stroju. Czy Twoja kreacja jest już gotowa? Jeśli ciągle się wahasz, zobacz co styliści uważają za trendy w ten wyjątkowy wieczór i noc!

Projektanci i styliści stawiają na czerwień, który ich zdaniem warto połączyć z kolorem różowym jak również z dodatkami w kolorze złotym. Kolor srebrny natomiast, zdaniem wielu z nich bardzo pasowałby blondynkom w celu podkreślenia ich urody Kolejnym trendy są suknie cekinowe w różnych odcieniach, które dobrze dopasowane zdaniem ekspertów dodadzą nam uroku i podkreślą naszą figurę. Tej zimy również, można pokusić się także o sukienki z motywami florystycznymi z dodatkami w tej samej stylizacji. Kwiatowe rozwiązanie, każdej z nas kojarzy się raczej z okresem letnim, ale może wywołać dużo pozytywnych emocji pośród pozostałych osób znajdujących się na imprezie sylwestrowej.

Jedno jest pewne, moda modą ale komfort i wygoda na pierwszym miejscu! Wybierając kreację należy pamiętać, że modowe rewolucje nie zawsze mogą nam wyjść na dobre. Przede wszystkim należy dobrać taki strój, w którym będziemy się czuć po prostu naturalnie i wygodnie. Nie sztuką przecież jest założenie sukienki, która będzie nam krępowała nasze ruchy w tańcu.

Jeśli jednak żadne z powyższych stylizacji nie przemawiają do Was, to jedno jest pewne- mała czarna z dodatkami z naszej szafy na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę. Bo co jak co, ale należy stawiać na komfort elegancję, szyk i oczywiście dobrą zabawę w tę wyjątkową noc!Joanna Śmigielska-Bernaś

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz